PORT OTOMASYON ELEKTRİK MAKİNA SAN. TİC. LTD. ŞTİ. - We Create Your Automation System

Endüstri 4.0 Nedir?

Üretim otomasyonunun devrimi niteliğinde olan Endüstri 4.0, çeşitli makine ve sistemlerin; akıllı fabrika teknolojileriyle entegrasyonunun sağlanması ile sanallaştırılmasını, verilerin dijitalleştirilerek kendi kendine karar verebilen otonom mekanizmalarının oluşturulmasıdır.

Endüstri 4.0 ile Neleri Amaçlıyoruz?

Endüstriyel ve robotik otomasyon sistemlerinde; proseslerin sensör ve algılayıcılarla takip edilmesini ve alınan sonuçlarla veri analizi yaparak, hatanın en aza indirilmesini, daha ucuz ve daha az israf yapan bir üretimi gerçekleştirmeyi amaçlıyoruz.

Üretim hatlarının teknolojik platformlarda gerçek zamanlı olarak izlenerek, verilerin dijital ortamda işlenmesiyle analitik çözümler bulmayı hedeflemekteyiz.

Endüstri 4.0 PORT Otomasyon

PORT OTOMASYON Olarak Sizlere Ne Hizmetler Sunuyoruz?

Veri merkezlerimiz üzerinden, yapılandırılabilir yazılım entegrasyon sistemlerimiz ile esnek, üretken ve güvenlikte üstel iyileştirmeler sağlıyoruz. Tamamen otomatik ve iletişim modülasyonlarımızın sağladığı bulut teknolojilerini kullanılarak, verilerin bilgi işlem merkezlerine aktarılmasını ve verilerin işlenerek takibini sağlıyoruz.

Ürün ve hizmetlerimizde iş alanından bağımsız, el ile müdahale olmadan; M2M (Machine to Machine) teknolojileri yanı sıra kablolu veya kablosuz ortamlarda IoT cihazları kullanarak sistemlerin kontrol ve gözlem niteliklerini sunmaktayız.

İnternete erişebilen tüm cihazlar, akıllı fabrika teknolojilerimizle entegre bir şekilde hizmetinize sunulur. Kullanım kolaylığı ve dünyanın her yerinden erişebilirliği, sizler için hızlı çözümler sağlar. Ayrıca akıllı fabrika simülasyonlarımız sayesinde de sistemlerin modellenmesi, esnek adaptasyon süreçlerinin izlenmesinde kolaylık sağlar. Böylece sistemlerinizi veya fabrika planlamalarınızı en uygun mühendislik çözümleriyle takip etmiş olacaksınız.